Primark shorts, vintage bracelet, River Island top, Topshop shoes

Photos by Innes Morrison

Co wywołuje we mnie teraz fobie i stanowi, oprócz siedzenia na słońcu w parku, lwią część mojego życia:
1.magisterka
2.przeprowadzka
3.potrzeba znalezienia pracy w okolicach Londynu

Wiem, że Alexa Chung uważa blogi modowe za bezwartościową arenę wylewania żali i jestem teraz potwierdzeniem jej tezy, ale przeżyję. Ja uważam, że DJ to nie osoba, która puszcza kawałki z iPoda 😉

English: Things that scare me these days and are a total essence of my existence (if we don’t mention sitting in the park enjoying the sun):
1.dissertations
2.moving to England
3.a need for a job in the London area

I know Alexa Chung dismissed fashion blogs as mere mood boards and I just gave her a good reason to say that, but I think I will live with it. As far as I’m concerned a DJ is not a person who is playing songs from their iPod 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

13 thoughts on “While my guitar gently weeps”

 1. Gorgeous photos! I so love your hair and the dress you are wearing. The first photo is great! I love guitars, wish I could know how to sing with one.

 2. aj tam aj tam odrazu wylewanie żali…trzymam kciuki aby się odpowiednio sprawy poukładały

  fajne zdjęcia i ah te butyyyyyyy

  pozdrawiam

 3. wiem jak WYGLĄDA Alexa Chung, ale w sumie nigdy nie słyszałam, skąd się wzięła i co robi, chyba traktowałam ją po prostu jako kolejną gwiazdeczkę znaną z tego, że jest i ładnie się prezentuje…a żale? hm, w sumie nie widzę na zbyt wielu blogach „wylewania” ich, w sumie na niewielu jest cokolwiek napisane…:)
  bardzo fajne zdjęcia, ostatnie jest przepiękne!

 4. DJ to nawet nie osoba, która puszcza kawałki z komputera. Serio ona z ipoda zapodaje? Mam do niej jakąś niewytłumaczalną sympatię, jakkolwiek
  nie kumam po to się ona tak wypowiada- taka z niej gwiazda jak z pierwszej lepszej blogerki: jest znana z tego, że się ładnie ubiera. Też mi wyczyn:DDD

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top