H&M dress, Office shoes, thrifted belt and suitcase

Photos by Innes Morrison

Cytując klasyka – 'nadejszła wiekopomna chwila’. Powyższe zdjęcia są najprawdopodobniej ostatnimi zdjęciami Innesa w historii mego skromnego bloga. Chyba, że kręte koleje losu doprowadzą go w okolice, w które doprowadziły mnie. Tutaj następuje minuta ciszy na rozmyślania o przemijaniu, ludzkim losie etc.

Jeśli skończyłeś już rozmyślać, Drogi Czytelniku, zdradzę Ci mój wstydliwy sekret. Mam marzenie, związane z blogiem i fotografią. Chcę sfotografować się tańcząc na nodze marsjańskiego trójnoga z 'Wojny Światów’ niczym tancerka na rurze. Trójnóg stoi w odległości kilkuset metrów od mieszkania, do którego klucze odbieram jutro. Nie mam
Więc jeśli ktoś kiedykolwiek mógł myśleć, że jestem ambitną dziewczyną z aspiracjami, to się mylił. Nie znalezienie dobrej pracy, nie przyzwoita ocena z magisterki, nawet nie ekscytujące życie, kariera, sława lub cokolwiek sensownego, a taniec na trójnogu jest obecnie moim dążeniem.

English: These above are quite possibly the very last photos of Innes on my blog. EVER. Unless for some reason he will come to London area or Surrey, where I will be living very soon. He will be missed greatly.

Enough of Innes, now it’s time for my dirty secret. I decided to share it with you, my Dear Reader, since it’s in a way connected with blogging and photography. I want to have a photo taken while I will be dancing using a leg of a tripod from 'War of the Worlds’ as a pole. The tripod is situated in the centre of Woking, couple hundred metres from my new flat. So if you ever thought I might have some ambitions or aspirations, you were so wrong. As for now this is my huge dream.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top