Saint Marta And The Suspicious Packages

17 August

Glasgow

Pivo Pivo @ 9.15 PM

FREE ENTRANCE

Be there or be square.

Już jutro koncert mojego zespołu, który założony został podczas pewnej imprezy, gdy wyjawiłam, że zawsze marzyłam o byciu wokalistką. Kochane chłopaki urządzają mi pożegnanie w najlepszym stylu. Jeśli jesteś w pobliżu, zapraszamy.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

10 thoughts on “Saint Marta And The Suspicious Packages”

  1. Też sekretnie o tym marzę. Cholera, czemu moi znajomi potrafią grać na liczbie zero instrumentów muzycznych??? Zazdrośććć. Czekam na filmik na jutubie:))))

  2. Ach, jak bosko! Ubolewam, że mnie tam nie będzie! Proszę nagrać i wrzucić filmik!

    Też sekretnie marzyłam o byciu wokalistką. W tym celu kupiłam różowe ukulele i próbuję się teraz nauczyć na nim grać, chociaż tyle w materii spełniania marzeń 🙂

  3. Filmik będzie, jeśli Zyzza go nakręci. Jeśli nie będzie, to tylko jej wina i sugerowałabym strollowanie jej bloga. Poza tym sama ma przeprost.

    >oliwka: Myślę, że wygląda to o wiele lepiej niż powinno. Koncert będzie bardzo brutalny, w każdym tego słowa znaczeniu 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top