Marta Dziok-Kaczyńska

21 września, 2011

Photo by me Ty niemądry koniu! Czemu zjadasz imieninowe ciastka Ella? Każda szanująca się szafiarka musi, jak wiadomo, mieć na blogu zdjęcie śniadania,obiadu,kolacji i deseru. Mam i ja. Teraz jestem już trędi i czuję się trochę lepszą osobą. English: So I made cookies for Ell. Not that anyone cares, but it’s trendy to post photos...