cardigan, flats – Primark; skirt – H&M

Photos by me and Sir Tripod

Mały wgląd do mojego nowego mieszkania. Jako, że wszystko jest jeszcze w rozsypce, elementy dekoracyjne się jeszcze nie nabyły lub czekają na przesyłkę albo większy zastrzyk gotówki, pokazuję dwa najbardziej reprezentatywne miejsca.
Zdjęcie nr 1 – półka z alkoholem dla gości; znajduje się w kuchni i jak sama nazwa wskazuje jest tam alkohol, którego nam nie szkoda :)(w przeciwieństwie do półki w biurze/pokoju gościnnym, która zawiera alkohol nie do rozlewania, głównie różne gatunki szkockiej whisky)
Zdjęcie nr 2 – fragment sypialni z komodą i toaletką z brudnym lustrem;

Jeśli chodzi o ubrania, zaczyna mnie powoli interesować minimalizm.

English: A little sneak peek at my new flat. I am still trying to find my way around it and did not manage to get all the decoration done yet. Anyway the two spots that I think look nice.
First photo – the guests’ shelf with alcohol containing everything we don’t mind if the guests finish (as opposed to the bureau shelf which contains many kinds of Scotch whiskies)
Second photo – a fragment of my bedroom with a dirty mirror;

Fashion-wise, I am kind of into minimalism these days.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top