Topshop hat, Primark skirt and flats, thrifted top

Photos by Ell and me

Podobno to lato było w UK najzimniejszym od 18 lat. Mieszkam chyba w jakimś równoległym wymiarze, bo w tym roku mocno spaliłam się na słońcu (i to w mroźnej i ulewnej Szkocji!), jeździłam na plażę częściej niż we wszystkich poprzednich latach razem wziętych i ogólnie pamiętam długie tygodnie w Glasgow bez kropli deszczu. Nie wspominając już o Woking, w którym od dwóch miesięcy padało może trzy razy. Co więcej, po moim chyba wyimaginowanym lecie dekady nadeszła jesień dekady. Mamy połowę października, a moja czapka w dzisiejszym poście i tak jest lekką ekstrawagancją, na którą pozwoliłam sobie z powodu delikatnego chłodniejszego wiatru. Podobno od wtorku będzie zimno. Ja tam nie wiem 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top