Topshop hat, River Island blazer

Photo by Ell and me

Z dobrych wiadomości, za dwa tygodnie zaczynam pracę. Taką prawdziwą i poważną, z pensją nie za godzinę.
Ze złych wiadomości, przeprowadzka przytłacza mnie bardziej niż sądziłam. Nowe znajomości nie nadchodzą, nie wspominając już o nowych fotografach. Generalnie nudzę się jak mops. Ktoś chce się pobawić?

English: Good news, everyone. I start my new job in two weeks, a real adult one and not paid per hour.
The bad news is that since my move to Surrey I have not yet rebuilt my life and social activities. Not many new friends, no new photographers. So I am bored as hell. You wanna play?

CURRENT 93: Misery Farm

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top