Topshop skirt worn as a dress, Topshop clogs, Internacionale heels (2nd photo), thrifted belt

Photos by Grzegorz Biermański

Mam takie dni, że decyzja jakie założyć buty albo jak się uczesać mnie przerasta. Jest tyle opcji, a nuż zdecyduję się na jakąś nie do końca idealną, a potem zdam sobie z tego sprawę i będę cierpieć cały dzień? Mam też takie dni, że stoję pięć minut przed półką w Bootsie, bo nie mogę się zdecydować, czy najlepszą opcją jest kanapka, sałatka, sushi czy wrap. Bo kanapka jest sycąca, ale nie tak smaczna jak niesycąca sałatka, w sushi nie ma już moich ulubionych składników, a we wrapie jest sos, którego nie jestem pewna. HORROR.
Nie wiem również, czy ta sukienka ( a właściwie spódnica) wygląda lepiej z włosami do góry czy rozpuszczonymi, z brązowymi butkami czy z chodakami. No nie wiem. Generalnie w każdej konfiguracji wygląda chyba jednak grubo (przecież to ona wygląda grubo, no przecież nie ja!).

English: There are days when the decision which shoes to wear or how to make my hair is just too difficult. For maybe there is a better choice and if I decide on one thing I will spend the whole day thinking the other was better? And don’t make me start on how difficult is to choose what to have for lunch or in my meal deal at Boots. Pure macabre.
So I am not sure what is the better way to wear this dress (which is actually a skirt). Hair up or down? Clogs or heels? And in the end I think it makes me look quite fat anyway. It was just one of these days, you know what I mean.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

16 thoughts on “I chose not to choose life”

 1. Coś kręcisz z tą grubością, bo ja zanim przeczytałam teskt już miałam krzyczeć dlaczego tak schudłaś:) Proszę mi więcej jeść bo mi smutno, że tylko ja rozrastam się wszerz:>

  Swoją droga, śliczna ta spódnica:)

 2. Niezdecydowanie to również moja wada i nienawidzę że czasami przez to trywialne sytuacje urastają do rangi kosmicznych. Zdanie potrafię zmieniać siedem razy i ostatecznie nie być zadowoloną z efektu.

  Zdjęcia są przepiękne i bardziej podobasz mi się w tych spiętych włosach. Ta druga fotka równie dobrze mogłaby być okładką jakiejś książki. Ukłony dla fotografa

 3. Mnie bardziej podoba się wersja nr 1, pewnie dlatego że rozpuszczone włosy i chodaki czynią ją bardziej „niegrzeczną” 🙂
  A co do tych dylematów – nienawidzę ich!!!! my kobiety chyba się już z tym rodzimy…….

 4. Ja mam ten sam problem w Bootsie. Zazwyczaj wybieram jednak sycącą, mniej smaczną kanapkę albo wrap z dziwnymi sosami.

  Co do zestawu to bardziej podoba mi się druga opcja.

  PS: Powiedziałabym, że raczej schudłaś, a nie że wyglądasz grubo.. 🙂

 5. Wolę wersję drugą.Tutaj odkryte ramiona wyglądają efektowniej z odsłoniętą szyją a nogi prezentują się zgrabniej w pantofelkach. Ale błagam! Nie pisz „ubrać buty” ! – Założyć buty, -Ubrać się w buty…

 6. >Panna Lemoniada: To stare zdjęcia!
  >Anonim: Ale kanapka jest ble. Ale pożywna. Ech.
  >ZADZIORNA: Masz całkowitę rację. Zaraz zmieniam.
  >Agata: Ale we wrapie może być mój największy wróg warzywny – Papryka.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top