Topshop skirt worn as a dress, Topshop clogs, Internacionale heels (2nd photo), thrifted belt

Photos by Grzegorz Biermański

Mam takie dni, że decyzja jakie założyć buty albo jak się uczesać mnie przerasta. Jest tyle opcji, a nuż zdecyduję się na jakąś nie do końca idealną, a potem zdam sobie z tego sprawę i będę cierpieć cały dzień? Mam też takie dni, że stoję pięć minut przed półką w Bootsie, bo nie mogę się zdecydować, czy najlepszą opcją jest kanapka, sałatka, sushi czy wrap. Bo kanapka jest sycąca, ale nie tak smaczna jak niesycąca sałatka, w sushi nie ma już moich ulubionych składników, a we wrapie jest sos, którego nie jestem pewna. HORROR.
Nie wiem również, czy ta sukienka ( a właściwie spódnica) wygląda lepiej z włosami do góry czy rozpuszczonymi, z brązowymi butkami czy z chodakami. No nie wiem. Generalnie w każdej konfiguracji wygląda chyba jednak grubo (przecież to ona wygląda grubo, no przecież nie ja!).

English: There are days when the decision which shoes to wear or how to make my hair is just too difficult. For maybe there is a better choice and if I decide on one thing I will spend the whole day thinking the other was better? And don’t make me start on how difficult is to choose what to have for lunch or in my meal deal at Boots. Pure macabre.
So I am not sure what is the better way to wear this dress (which is actually a skirt). Hair up or down? Clogs or heels? And in the end I think it makes me look quite fat anyway. It was just one of these days, you know what I mean.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top