Topshop hat, Primark cardigan, Dr Martens boots

Photo by Ell and me


Odnośnie ostatniego wpisu na temat reklamy na blogach, dzisiaj z wielką przyjemnością i całkowicie za darmo reklamuję moją ulubioną ostatnio płócienną torbę. Autorką grafiki jest, jak można się spodziewać, moja najlepsza przyjaciółka Zyza, która jest też autorką nagłówków na tym blogu.

Zyza ma bloga i stronę.

Ja torbę wysępiłam, na zasadzie 'aaale ładna, aaale fajna, aaale bym taką chciała’. Jeśli komuś się podoba, można też kupić. Tutaj.

Zdjęcie mnie tylko jedno, za to z sesji, która wraz z wagą zainspirowała mnie do zaczęcia diety. Na pozostałych zdjęciach miałam brzuch większy niż biust. W zasadzie była to z jednej strony wina jeansowych shortów z wysokim stanem, przy mojej figurze (brzuch i obfite uda) wszelki podwyższony stan spodni jest niewskazany, z drugiej jak sądzę serniczków, czekoladek i innych ciastek. Przez cały jeden dzień wytrzymałam na diecie dr Pape, po czym dostałam paskudnego rozstroju żołądka i dietę zakończyłam. Postanawiam zatem nie jeść słodyczy, ale przyjmę też wszelkie inne porady (oprócz tych zalecających ćwiczenia fizyczne ;). Co zrobić, żeby (trochę) schudnąć?

English: Today is for praising and advertising my favourite canvas bad made by my best friend Zyza.
She’s got a blog and a website.

I got it simply by whining how much I like it, but if youwould want one yourself you can get it here.

There is only one photo with me on it above since it was the very day I realised that when I am wearing my jeans shorts, my tummy is bigger than my breast. Very unpleasant realisation, I’m sure you’d agree. Hence I started a diet by dr Pape. It was all very well for a day, then at night I had a major stomach upset. So I am no more on a diet, just cutting on sweets and cakes and all the nice things. I would also appreciate any tips on how to loose just a little bit of weight. What do you do?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top