Picture of Riennahera

Riennahera

il retourne à la cour de Philippe le Bon


Primark cardigan and bag, Topshop shoes, H&M shirt dress, snood by my Mum

Photos by Ell and me

Siedem postów bez Kiziaka, Tyś jest trzeci. Żal serce ściska, bo primarczny skandynawizujący sweter aż krzyczy i płacze za futrzanym kołnierzem. Niczym Bambi za mamą. Lecz nie. Moja wola jest silna. Może nie na tyle silna, żeby mój brzuch z Filipa Dobrego* nie stał się Filipem Bardzo, Bardzo Dobrym i żebym od ilości wypitej herbaty z mlekem nie czuła się niczym mleczna krówka, ale ogólnie jest silnawa. Skoro dałam radę odstawić futerkowego tulaka, to i może dam radę odchudzić kadłubek. Pocieszam się, że wkrótce zrobi się tak zimno, że w odmętach odzienia wierzchniego ukryje się niejeden grubaśny burgundzki książe.

*Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy czytelnicy są ze mną tak długo, by pamiętać, że mój brzuch ma imię. Nadałam mu je na cześć księcia Burgundii.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top