Topshop hat and shoes, Internacionale dress and necklace, H&M faux fur and Primark hat

Photos by my Mum and me

Według planów miałam kupić nowe futerko, które zastąpiłoby poprzednie, nieco wymęczone i byłoby przedłużeniem miłości do Kiziaka. Lecz nie. W sklepie patrzył się na mnie prosty, elegancki płaszcz i jak to czasem w moim życiu bywa miałam flashback niczym z Ratatouille. Że Mała Księżniczka, że Tajemnicze Ogrody, że wszystkie inne Opowieści z Narni i małe dziewczynki w berecikach lub wełnianych czapeczkach i eleganckich płaszczykach. Ten płaszcz obiecywał mi PRZYGODĘ. A PRZYGODZIE nie można powiedzieć nie. No to jestem Małą Księżniczką (przynajmniej dziesięć lat później).

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top