Photos by me

Święta, Święta i po Świętach. Było grubo, co widać po psie i po moim brzuchu. Filip Dobry zmienił się w Filipa Najlepszego. Ale przecież wiadomo, że to SIĘ zgubi. Postanowienie noworoczne to (oprócz napisania książki i kolejnego wyjazdu do Paryża) przecież zapisanie się na siłownię, a postanowień noworocznych jak wiadomo wszyscy dotrzymujemy no to SIĘ zgubi. No przecież.

English: And so Christmas is over. And my dog and I are quite fat. But since my New Year resolution is to join a gym (as well as to write a book and go to Paris yet again) I need not to worry. Especially since we all keep our New Year resolutions, right? 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top