Topshop playsuit, thrifted bag, Primark sandals

Photos by Natalia & me

Nikt się nie spodziewał plaży w grudniu!
(ani tego, że na szkockiej plaży można dostać poparzeń od słońca)

To będzie chyba u mnie taka mała tradycja. Rok temu o tej porze byłam bardzo chora i nie miałam siły robić zdjęć, więc wrzucałam zdjęcia z wakacji. W tym roku nie jestem chora, ale mam na dysku zaległe zdjęcia, a słońce zachodzi przed czwartą, więc…
Poza tym, wg enneagramu jestem osobowością 4w5, a czwórki ogólnie zawsze chcą czegoś, czego nie mają. Latem chcę jesieni i zimy, zimą chcę lata.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top