thrifted coat, Topshop shoes

Photos by Ell and me

Nadszedł ten radosny czas w roku, gdy wszędzie gdzie tylko nie spojrzeć witają nas kolorowe lampeczki, reniferki, mikołajki i inne bałwany. Nadszedł grudzień i okres Christmas Parties.
Christmas Party to taka anglosaska odmiana Wigilii w zakładzie pracy (lub jakiejkolwiek mniej lub bardziej zorganizowanej grupie ludzi), tyle tylko, że zamiast łamania się opłatkiem, składania życzeń i śpiewania kolęd przy składkowym barszczyku, krokiecikach i innych pierniczkach polega na nażarciu się trzydaniowym obiadem i piciu, piciu, piciu. No i nie wypada na nich nie być.
Pierwsze Chistmas Party za mną.
Jeszcze dwie do zaliczenia.
A potem już tylko Sylwester (z małą przerwą na spędzone z rodziną Święta, które mają szansę być przerwą od picia).

Zblazowana nieświeża gęba sponsorowana przez napoje wyskokowe, niestrawność szpinakową, nieprzespaną noc i zepsuty, niewyłączalny kaloryfer w pokoju hotelowym.

Ja już chcę styczeń.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top