The ancients spoke of it. It is the heart of this fierce land. It is carried in the wind. Born of our legends. And when we are put to the test it is one thing we must always be.
Primark dress, thrifted scarf, Topshop shoes, necklace from my Grandma

Photos by Ell and me

If you had a chance to change your fate, would you?

Post inspirowany nieco filmem 'Brave’, którego nie mogę się doczekać, oraz Szkocją. Nieraz byłam pytana czy tęsknię za Polską. Tęsknię za rodziną, przyjaciółmi z Polski i pewnymi miejscami nieopodal mojego domu, ale nie za Polską jako taką. Za Szkocją tęsknię niemal codziennie.

English: A tribute to 'Brave’ which I cannot wait for as well as to my beloved Scotland. I am often asked if I miss Poland. I miss my family, friends and some places close to where I live, but not Poland as such. But I miss Scotland every single day.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top