H&M faux fur collar, coat handed down by my boyfriend’s mum, Zara dress handed down by a friend, Topshop shoes, cielak

Photos by Ell and me

Jestem w okresie przejściowym, w którym jeszcze łasi się tu i ówdzie Kiziak, ale już wychylają się spod futra kwiatki. Daje to efekt końcowy na starego hipisa, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zarówno sukienka jak i sztuczne futerko są po kimś.

Okres przejściowy skutkuje też lekkim przemęczeniem materiału. Pewna swojego szafiarskiego doświadczenia strzeliłam takie szałowe pozy, że właściwie tylko zbliżenia nadają się do pokazania światu. Nazwijmy to więc studium mordy o zachodzie słońca.

I na koniec mam zaszczyt przedstawić Wam Cielaka, czyli nową torbę. Dochodzę do wniosku, że nie jestem ani wielbicielką toreb, ani butów. Jak mam ich za dużo, to o nich zapominam. Znacznie bardziej wolę mieć kilka ulubionych toreb/par butów i nosić je póki nie umrą śmiercią naturalną. Do niedawna moim stałym towarzyszem była wielka czarna torba, została ona zastąpiona przez Cielę, które jest prezentem gwiazdkowym od Ell(imilial)a. Cielę ma na klapie cielakowe futerko i ogólnie jest miłe i kochane. Zapoznajcie się, bo będzie go tutaj DUŻO 😉

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top