sat2
Picture of Riennahera

Riennahera

Company Style Insider

Drodzy Czytelnicy,

Biorę udział w konkursie brytyjskiego magazynu Company. Główną nagrodą jest pojawienie się na jego łamach w profesjonalnej sesji. Wybranych zostanie 13 dziewcząt, w tym jedna na podstawie kliknięć 'lubię to’ na facebooku. Byłabym bardzo wdzięczna za Waszą pomoc. I Waszych przyjaciół, rodzin i znajomych 😉

Można głosować tutaj.

English: Dear Readers,

I am taking part in the Company Style Insider contest. 13 winners will be featured as models in the magazine. I would be very glad if you could help me (and maybe involve other people too? 😉

You can vote here.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top