ASOS playsuit, Primark lace cardigan and headband, Topshop shoes and Internacionale necklace

Photos by Ell and me

Surowe zdjęcia zrobione w domowym bałaganie na chwilę przed wyjściem na sylwestrowe picie. Nie wyglądam dobrze w czerni więc jej nie propaguję 😉 Poza tym, nie oszukujmy się, po świętach przytyłam i mój czarny gorset obciska mnie jak prosiaczka. Z przykrych względów medycznych nie mogę ograniczyć jedzenia, więc pozostaje mi tylko nosić większe ubrania. Oraz zapisać się na siłownię. To jedno z pięciu postanowień noworocznych.

English: Very raw photos taken minutes before leaving for the New Year’s Eve drinking do. I don’t look good in black so I am not promoting this colour. Also, my usual party corset is too small for me after Xmas and it made me look like a piglet. Since due to medical reasons I cannot eat less right now, I think I can only join a gym which is one of my New Year’s resolutions.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

19 thoughts on “New Years Eve outfit”

  1. >xyz: A zapomniałam dodać opisu, zaraz się poprawię. Jest z Primarka, jakiś czas temu ją kupiłam, chyba z 10 funtów, alemoże i 6, nie pamiętam niestety.
    >Pędraczek: Bo się z nimi chowam 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top