ASOS playsuit, Primark lace cardigan and headband, Topshop shoes and Internacionale necklace

Photos by Ell and me

Surowe zdjęcia zrobione w domowym bałaganie na chwilę przed wyjściem na sylwestrowe picie. Nie wyglądam dobrze w czerni więc jej nie propaguję 😉 Poza tym, nie oszukujmy się, po świętach przytyłam i mój czarny gorset obciska mnie jak prosiaczka. Z przykrych względów medycznych nie mogę ograniczyć jedzenia, więc pozostaje mi tylko nosić większe ubrania. Oraz zapisać się na siłownię. To jedno z pięciu postanowień noworocznych.

English: Very raw photos taken minutes before leaving for the New Year’s Eve drinking do. I don’t look good in black so I am not promoting this colour. Also, my usual party corset is too small for me after Xmas and it made me look like a piglet. Since due to medical reasons I cannot eat less right now, I think I can only join a gym which is one of my New Year’s resolutions.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top