cers3
Riennahera

Riennahera

A Lannister always pays his debts!


Topshop shoes, New Look cape, H&M faux fur collar, wool hot pants by my Mum

Photos by me and Ell

Odkryłam pewną cechę wspólną łączącą mnie z jedną z moich ulubionych postaci z Gry o Tron, Cersei Lannister. Nie chodzi o to, że jesteśmy równie okrutne, nie chodzi o to, że Cersei też nosi Kiziaka (chociaż o to też), ale przede wszystkim o to, że z ponurym, cierpiącym wyrazem twarzy obie wyglądamy o wiele mniej niepokojąco niż z uśmiechem, który jest zwykle krzywy i obłąkany.

Dlaczego lubię Cersei? Bo jest z Lannisterów.
Dlaczego Lannisterzy, nie Starkowie?
– są piękni (Jamie)
– mądrzy (Tyrion)
– zabawni (Tyrion)
– sympatyczni (Tyrion)
– nie są Starkami

Z zupełnie innej beczki – proszę zwrócić uwagę na szałowe wściekłe gacie produkcji mojej Mamy.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top