Topshop shoes and coat, thrifted hat and bag, jumper from swap, River Island skirt

Photos by Ell
Edit by Panna Lemoniada and me

Mam wrażenie, że ten sweter zyskał ostatnio jakąś tajemną moc. Weszłam w jego posiadanie podczas swapu, który organizowałam w zeszłym roku na uniwersytecie. Przyniósł go przemiły młodzieniec, oznajmiając, że babcia produkuje je w ilościach przekraczających jego potrzeby (coś jak swetry Weasleyów w Harrym Potterze) i chętnie odda go nawet za darmo. Od tamtego czasu miałam go na sobie tylko raz, przez długi, długi czas nie czułam do niego specjalnej miłości. Aż do ostatniej niedzieli. Od czterech dni mogłabym chodzić/jeść/spać tylko w nim, mam na niego tysiąc pomysłów i inne ubrania mogłyby nie istnieć. Tak znienacka. Mam nadzieję, że Pani Babcia jest cała i zdrowa i to nie jej duch bawi się ze mną w 'Poltergeista’. Może to w sumie żadna tajemnica, tylko po prostu zima, bo jest tak ciepły, że w nim i futrzanej czapie mogłabym sama na piechotę (po lodzie;) przemierzyć Przejście Północno-Zachodnie. Franklin powinien był poprosić swoją babcię o taki sweter.

(Sorasy, nie jestem fanką modnej muzy. Jestem fanką muzy, która wywołuje we mnie UCZUCIA)

STAN ROGERS: North West Passage

PS Już tylko kilka dni do końca głosowania!

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top