thrifted coat and bags, Topshop dress and shoes, H&M fux fur collar, Internacionale necklace

Photos by Lindsay Conn
Edit by Panna Lemoniada

Ktoś kiedyś powiedział (nie mam pojęcia kto, będę wdzięczna za podpowiedź), żeby każdego dnia robić jedną rzecz, która nas przeraża. Zawsze uważałam, że zdjęcia szafiarskie na cmentarzu w najlepszym razie balansują na granicy dobrego smaku, zwykle jednak są po prostu nie na miejscu. Szczególnie zdjęcia w stylu 'wyginam śmiało ciało na grobie babci’, które zwłaszcza młodziutkim szafiarkom przydarzały się w okolicach pierwszego listopada. Jedyną osobą, w której przypadku taka lokalizacja mi nie przeszkadzała była przeurocza Liebemarlene. Artystyczna wizja nie przemawiała do mnie nawet w przypadku słynnego postu Pandory.

Zdjęć na cmentarzu nie planowałam. Znalazłam się wczoraj z koleżanką na londyńskiej Church Street, wszędzie tłumy, więc Lindsay zaproponowała przeniesienie się z aparatem na piękny, zabytkowy cmentarz po drugiej stronie ulicy. Pomysł był dla mnie przerażający, więc musiałam spróbować. Szczerze mówiąc nie jestem pewna czy mi wyszło. Starałam się jak najmniej wyginać i zachowywać godnie. Ale wciąż nie wiem. Mam pewien niesmak.

Zapraszam do dyskusji, czy cmentarz jakkolwiek nadaje się do tego typu zdjęć. Z góry przepraszam, jeśli kogoś uraziłam tym eksperymentem. Krytykę przyjmę na swą wątłą klatę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top