coat handed down from my boyfriend’s mum, Primark dress, hat by my Mum, Topshop shoes

Photos by Ell and me

Zawsze uważałam, że pierścień z sercem był najbardziej obciachowym spośród pierścieni mocy danym Planetarianom. Teraz myślę, że możliwość przywoływania zwierzątek jest w sumie czadowa, chociaż zamiast pierścienia z wyskakującym z niego promieniem, zmieniającym się w dziwacznego niebieskiego faceta w obcisłych gaciach, wystarczy zwykła buła ze sklepu. Ta sama moc, minimum obciachu. Ptaki tańczyły jak im zagrałam.

PS Zwróćcie uwagę na Megaczapę autorstwa mojej Mamy.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top