coat handed down from my boyfriend’s mum, Primark dress, hat by my Mum, Topshop shoes

Photos by Ell and me

Zawsze uważałam, że pierścień z sercem był najbardziej obciachowym spośród pierścieni mocy danym Planetarianom. Teraz myślę, że możliwość przywoływania zwierzątek jest w sumie czadowa, chociaż zamiast pierścienia z wyskakującym z niego promieniem, zmieniającym się w dziwacznego niebieskiego faceta w obcisłych gaciach, wystarczy zwykła buła ze sklepu. Ta sama moc, minimum obciachu. Ptaki tańczyły jak im zagrałam.

PS Zwróćcie uwagę na Megaczapę autorstwa mojej Mamy.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

19 thoughts on “The Power Is Yours”

  1. Ale zrobiliście wyczesane zdjęcia:D Drugie rządzi a uśmiechająca się Ty skradłaś moje serce już na ament i forewa:)

    Wyglądasz cudnie i zatem niech się złączą nasze…bułki:D

    1. Już kiedyś mówiłam, że jak mam powód to się dużo uśmiecham. A powód był, bo za Ellem widziałam człowieka ubranego w strój fioletowego ślimaka, reklamował restaurację. Ell się go bał 😉 i próbowaliśmy uciekać, a on ciągle za nami szedł, w jaką uliczkę byśmy nie skręcili.

  2. Poza tym,że czapka jest świetna to bardzo podoba mi się 2 zdjęcie. Ta dwójka gołębi wyglądających jak para dobrych kumpli,którzy ustalają kto pierwszy rzuci się na jedzenie 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top