Vero Moda coat, Primark dress and cardigan, Topshop shoes

Photos by Ell and me

W przyszłym tygodniu w czwartek ma być u mnie czternaście stopni.Wiosna się zbliża na całego i z jednej strony się cieszę, bo ciepło, bo gacie w kwiatki, zwiewne sukienki i długie spódnice (nie mam nigdy pomysłu na długie spódnice zimą), bo motylki, ptaszki i inne robaczki, ale będę tęsknić za czapkami. Bo jakoś tak łyso bez nich.
A sukienka ta sama co ostatnio, bo taką miałam ułańską fantazję. Jest ostatnio moją ulubioną, poza tym sukienka, która miała wystąpić zamiast niej zalała się wczoraj piwem.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top