Primark pearl collar, ASOS playsuit, Topshop shoes, original German army jacket

Photos by Ell and me

PIDŻAMA PORNO: Miejscy Partyzanci

Nadszedł ten piękny czas, który potrwa aż do jesieni. Czas, kiedy nie trzeba ograniczać się do zdjęć robionych w weekendy i jeśli akurat w sobotę czy niedzielę jest się chorym/zmęczonym/porwanym przez stado rozwścieczonych jeleni/w nastroju na ratowanie wszechświata lub prasowanie i nie chce się robić foci, to zawsze można iść nad nasz poczciwy kanał i zapozować po pracy.
To piękny czas.
Dzisiaj premierowe zdjęcie popracowe.

PS Przepraszam za wyjątkowo mało ambitny tekst. Jest sobota i wcinam lody. Ale pracuję nad tekstem Ambitnym. Serio.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top