Topshop hoodie, thrifted bag, everything else Primark

Photos by Ell and me

Jako dziecko byłam wielką fanką Spice Girls. Oczywiście moją idolką była ruda Geri, największa lafirynda obwinięta brytyjską flagą. Czemu wydawała mi się lepsza od innych? Nie potrafię odpowiedzieć. Może była najmniej stereotypowa, trochę jak Carrie w Seksie w Wielkim Mieście (chociaż Carrie nie lubię). Nadszedł czas, gdy Geri sprawiła mi największy zawód, jaki spotkał mnie w moim młodym życiu (oprócz dinozaura, którego miałam dostać od rodziców w zamian za dobre zachowanie u dentysty i nigdy nie dostałam). Po jej odejściu ze Spice Girls zostałam z tonami pocztówek, książek i wycinków z Bravo. Moja rozpacz nie trwała długo i pocieszyłam się Mel C, jedyną Spice Girl, która potrafiła śpiewać. Ale to już nie było to samo. Fascynacja zakończyła się wraz z wejściem w okres dojrzewania. Kiedy zaczyna się burza hormonów potrzeba smętnych pieśni Wilków, Nirvany i innych Myslovitz, albo mniej smętnych, ale równie dołujących kawałków The Offspring czy Pidżamy Porno.

Dzisiejszy strój to hołd dla Geri i Mel C i ich idealne połączenie – ruda sportowa lafirynda.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top