Topshop hoodie, Primark dress, shoes and socks

Photos by Ell and me

Od pewnego czasu wydaje mi się, że ubieram się niestosownie do wieku. Co więcej, przemawiają do mnie obrazki typu Marilyn Manson taplający się we krwi, wojna, zniszczenie, pożoga, apokalipsa czy inne raje utracone. Więc skąd mi się biorą, do diaska, te koroneczki i szpileczki? Na dodatek kupiłam sobie bluzę niczym jakaś gimnazjalistka. W sklepie ta bluza do mnie mówiła, wrzeszczała wręcz, że mam ją brać (choć przyznam, w momencie zakupu byłam niezbyt zdrowa na ciele, może rzuciło się i na umysł).

Babcia miała w moim wieku pięcioletnie dziecko, mama miała niemowlaka, ja mam plany na spędzenie urodzin w Muzeum Historii Naturalnej wśród dinozaurów. Chyba w koroneczkach, chociaż może do przyszłego tygodnia mi przejdzie.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top