Topshop hoodie, Primark dress, shoes and socks

Photos by Ell and me

Od pewnego czasu wydaje mi się, że ubieram się niestosownie do wieku. Co więcej, przemawiają do mnie obrazki typu Marilyn Manson taplający się we krwi, wojna, zniszczenie, pożoga, apokalipsa czy inne raje utracone. Więc skąd mi się biorą, do diaska, te koroneczki i szpileczki? Na dodatek kupiłam sobie bluzę niczym jakaś gimnazjalistka. W sklepie ta bluza do mnie mówiła, wrzeszczała wręcz, że mam ją brać (choć przyznam, w momencie zakupu byłam niezbyt zdrowa na ciele, może rzuciło się i na umysł).

Babcia miała w moim wieku pięcioletnie dziecko, mama miała niemowlaka, ja mam plany na spędzenie urodzin w Muzeum Historii Naturalnej wśród dinozaurów. Chyba w koroneczkach, chociaż może do przyszłego tygodnia mi przejdzie.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

27 thoughts on “She reminds me of the one in school”

 1. Ven ma rację, rozkwitasz nam na wiosnę:) I te koronki i zakolanówki i lecę na Ciebie całą:D gwałt bym popełniła jakbyś była obok:P Szalenie mi się podoba aż nie wiem jak tu Ci jeszcze napisać:)
  Wysyłam miłość zatem<3

 2. Podpisuję się, niech nie przechodzą. Te rozterki związane z wiekiem miną Ci, zapewniam. Takie czasy, takie życie, że dorosłe kobiety muszą biegać w dziewczęcych ciuszkach, bo dziewczynki przebierają się za dorosłe kobiety (i biegają takie 10-latki z torebkami do szkoły, eh). W każdym razie pomysł spędzenia urodzin w muzeum dinozaurów przedni jest. I pomyśleć, że 18 lat temu, dziecięciem będąc, siłą musieli mnie na wystawę sztucznych dinusi ciągnąć:D

 3. Wyglądasz super w koronkach. Ja też mam ochotę ubierać się bardziej dziewczęco i mam wielką jazdę na punkcie podkolanówek, zakolanówek, kokardek, różu i wszelkich „słitaśnych” rzeczy. Jak przeczytałam to, co napisałaś, myślałam, że ubrałaś się w stylu hime gyaru – poszukaj sobie w guglach reportażu Martyny W. o księżniczce z Tokio.

 4. Nie pamiętam dokładnie Twego wieku, ale moja babcia mając lat 25 miała troje dzieci i była już po rozwodzie. A moja mama będąc w moim obecnym wieku miała jedno dziecko u progu podstawówki, drugie w przedszkolu i też była już po rozwodzie. Ani trochę im nie zazdroszczę. Przynajmniej mam dłuższą młodość. I też mam słabość do szarych bluz z kapturem (oraz wszelkich innych wdzianek kapturowych), choć one skubane nic do mnie nie mówią 😉

 5. Bosko Ci w koronkach, fajnie wygląda delikatna sukieneczka z gimnazjalną bluzą, ale chyba najbardziej rzuciły mi się w oczy szpileczki – spodziewałam się workerów albo trampeczek, koturnów, chodaków, ale na pewno nie takiego delikatnego obuwia! 😀 Super super 🙂

 6. nie pytam pani ile lat, ale obserwuję od dawna i śmiem twierdzić, że jesteśmy w wieku podobnym (25 skończyłam 25 lutego). mam wrażenie, że w pewnym momencie coś człowiekowi mówi, ze jak nie teraz to już nigdy. chwała zatem koronce, bluzie gimnazjalistki i wszystkiemu temu co sprawia, ze mamy w głowie (jeszcze!) pstro 😉

 7. No moja babcia w moim wieku miała 3 czy 4 letnie dziecko, na szczęście moja mama zamężna nawet nie była, więc nie jest tak jeszcze źle.
  Wedle kulturowych wymogów jestem podejrzana, bo chodzę w podartych spodniach i podgalam głowę, a że cała reszta w kwiatki i groszki to już co innego 😉

 8. Carrie wygląda suabo, za to Ty fantastycznie, ŚWIETNE połączenie! I dopóki, jak ona nie będziesz mieć czterdziestki na karku i wyglądać jak przebrana na siłę babcia, nie masz się czym przejmować, bo ważne żeby czuć się sobą, hej! (Soraski za hejt na Carrie, ale nigdy za nią nie przepadałam :< )

 9. Łkam wewnętrznie za każdym razem, gdy spoglądam na Twe łydki, a potem rzucam okiem na swoje, bo chyba jak je rozdawali, to stałam w kolejce po coś innego. Bu.
  Przyślij trochę Słońca!

 10. Cindy, it doesn’t get better than this. It is ablstuoely beautiful.Have a very happy new year with good heath, much happiness and lots of happy crafting!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top