H&M jumper and skirt, Primark shoes, socks and shirt, vintage bag

Photos by Ell and me

Podobno ostatnio było u mnie jakieś kwitnienie. Nic mi o tym nie wiadomo. Dzisiaj prezentuję strój do karmienia kaczek. Niestety kaczki w przeciwieństwie do łabędzi są wyjątkowo nieprzyjazne, wchłaniają tylko rzucane im tortille i czmyhają bez zapozowania. Kaczki są głupie.
Jeśli dla kogoś jest niezbyt ambitnie pod względem mody i trendów, to trudno. Nie wiem w czym Wy karmicie kaczki.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top