original German army jacket, Internacionale dress, Topshop shoes

Photos by Ell and me

Znaczną część urodzin spędziłam w doborowym towarzystwie sprzed 65 milionów lat. Było wspaniale. Oczywiście nie obyło się bez incydentów, np. pewna pani wmawiała dziecku, że iguanodon to tyranozaur, ale ogólne wrażenie pozostało pozytywne. Fotorelacja wkrótce na blogu.

Niedawno prezentowałam strój do karmienia kaczek, dzisiaj strój do obcowania z dinozaurami (zarówno małymi jak i dużymi). Mam nadzieję, że te modowe wskazówki na jakże ważne okazje będą Wam przydatne.

English: On my birthday I spent a considerable amount of time with friends who lived 65 milion years ago. It was awesome. Of course it would be more awesome if not for the ignorant people who try to make their children believe that there is no difference between iguanodon and T-rex, but still, quite awesome. Photos to follow soon.

Recently I presented how should you dress for a duck feeding event and today I aimed to provide you with some tips on what to wear when you are going to interact with dinosaurs (both small and big ones alike). I hope you will find these tips useful.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top