Photos by me (last one by Ell)

Moda modą, ciuszki ciuszkami, ale czasem trzeba poruszyć sprawy ważne. Kiedy wiemy już jak ubrać się na dostojną chwilę spotkania z dinozaurem, możemy przejść do sedna sprawy.

Dzisiaj zatem o hipsterskich dinozaurach, które podziwiałam w Muzeum Historii Naturalnej (nie pierwszy i nie ostatni raz). Myślę, że Tyranozaur jeszcze nigdy nie wyglądał tak dostojnie jak wygląda na moim zdjęciu z kosmosem. Proszę też zwrócić uwagę na zadowoloną mordkę umorusanego we krwi cwaniakozaura (chciałabym napisać, że raptora, ale jestem na 90% pewna, że to nie raptor), który jest w iście dyskotekowym nastroju. Maiazaury, allozaur, T-rex, triceratops, każdy znajdzie coś dla siebie (przepraszam fanów stegozaura, był niefotogeniczny).

Swoją drogą, jakie to ironicznie (a jakże!), że większość dinozaurów pojawiających się w Parku Jurajskim żyło w okresie Kredy (tak, jako dziecko miałam spore zadatki na nerda).

English: Fashion is cool, clothes are groovy but sometimes you have to write about important stuff. So once you know what to wear to the splendid occasion of meeting with a dinosaur we can move on to the occasion itself.

Today I present you the hipster dinosaurs I have seen last weekend in the Natural History Museum. I think the T-rex never before looked as noble as he (she?) does in my cosmic picture. So we’ve got maiasauras, allosaurus, T-rex, triceratops and others, everyone should find something they like. Except stegosaurus’ fans. Sorry, it was not at all photogenic.

By the way, don’t you think it is absolutely ironic (OH YES) that most of the dinosaurs featured in the Jurassic Park actually lived in the Cretaceous period? Yes, I used to be a very nerdy kid.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

13 thoughts on “Jurassic Park”

 1. tak! to są dinozaury z Londynu. chociaż kiedyś stymulacja trzęsienia ziemi bardziej mnie interesowała, szkoda, ze okazala sie byc do niczego 😛

 2. Zastanawiam się, czy się obrazić za brak stegozaura. To mój ulubiony właśnie!

  A poza tym wszystko cud, miód, malyna. Good face day zdecydowanie.

 3. Jakie zadatki na nerda? Normalne mądre dziecko byłaś i jesteś.
  Okrutnie dorosła matka też chce do muzeum, do każdego, obejrzeć wszystko co się da.
  Cała rodzina jest inna inaczej. Przynajmniej nasza połowa.

 4. no nareszcie! wchodziłam tu codziennie i paczyłam, czy już są <3
  btw., jakiego nerda? kto w dzieciństwie nie interesował się dinozaurami, ten miał smutne dzieciństwo. gorzej, jeśli to zamiłowanie pozostało mu do teraz (to ja, to ja!) ;D

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top