Photos by me (last one by Ell)

Moda modą, ciuszki ciuszkami, ale czasem trzeba poruszyć sprawy ważne. Kiedy wiemy już jak ubrać się na dostojną chwilę spotkania z dinozaurem, możemy przejść do sedna sprawy.

Dzisiaj zatem o hipsterskich dinozaurach, które podziwiałam w Muzeum Historii Naturalnej (nie pierwszy i nie ostatni raz). Myślę, że Tyranozaur jeszcze nigdy nie wyglądał tak dostojnie jak wygląda na moim zdjęciu z kosmosem. Proszę też zwrócić uwagę na zadowoloną mordkę umorusanego we krwi cwaniakozaura (chciałabym napisać, że raptora, ale jestem na 90% pewna, że to nie raptor), który jest w iście dyskotekowym nastroju. Maiazaury, allozaur, T-rex, triceratops, każdy znajdzie coś dla siebie (przepraszam fanów stegozaura, był niefotogeniczny).

Swoją drogą, jakie to ironicznie (a jakże!), że większość dinozaurów pojawiających się w Parku Jurajskim żyło w okresie Kredy (tak, jako dziecko miałam spore zadatki na nerda).

English: Fashion is cool, clothes are groovy but sometimes you have to write about important stuff. So once you know what to wear to the splendid occasion of meeting with a dinosaur we can move on to the occasion itself.

Today I present you the hipster dinosaurs I have seen last weekend in the Natural History Museum. I think the T-rex never before looked as noble as he (she?) does in my cosmic picture. So we’ve got maiasauras, allosaurus, T-rex, triceratops and others, everyone should find something they like. Except stegosaurus’ fans. Sorry, it was not at all photogenic.

By the way, don’t you think it is absolutely ironic (OH YES) that most of the dinosaurs featured in the Jurassic Park actually lived in the Cretaceous period? Yes, I used to be a very nerdy kid.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top