Topshop coat and shoes, Primark dress, thrifted cardigan, hat knitted by my Mum, Whisky the Dog

Photos by my Mum and me

Czapka jest tworem Mamy, jednym z tych, na które pierwsza reakcja to 'WTF?!’, a druga to całkowity zachwyt. Żółta czapka żarówka w teorii wydaje się irracjonalnym pomysłem, w praktyce jest słitaśna, kurczacza i idealnie wielkanocna. Moim zdaniem ładnie rozświetla cerę, poza tym przyciąga spojrzenia. Pewnie dlatego, że każdy chce zobaczyć, co to za burak łazi z kurczakiem na łbie, ale zawsze mogę sobie wmówić, że chodzi o moją urodę.

Przedświąteczny pobyt w Polsce klimatycznie przypominał listopad, ale ubranko inspirowane jest już marzeniami o nadchodzących wakacjach na jachcie. Trzymajcie kciuki.

English: My first reaction to this hat made by my Mum was 'WTF?!’ and then I fell in love with it. I know that bright yellow hat seems to be a wacky idea but in practice it works quite well. I think it makes my skin look a bit warmer and you cannot think of a more festive hat for Easter, can you? Also, it seems to draw a lot of attention. I bet this is because everyone wants to take a glimpse at a weirdo in a yellow hat but in my head I think because I am damn hot.

My short stay in Poland seemed more like Christmas than Easter but the outfit is inspired by my dreams of the summer holidays on a yacht. Fingers crossed.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top