Topshop necklace

Photo by me

Obawiam się, że moja szara bluza poczuła się dotknięta krytyką, ma focha i nie będzie się pokazywać. Także dzisiaj jedynie mignięcie, w połączeniu z moją najukochańszą sukienką i umiłowaną kamizelką. Głównym bohaterem jest kryształek, który przypomina mi klimatem filmy fantasy z lat osiemdziesiątych. W porównaniu z dzisiejszymi filmami efekty były marne, ale te fabuły, te dramaty, te wspomnienia! Myślę, że wielbiciele Willowa, Niekończącej się Opowieści, Labiryntu, Legendy, Ciemnego Kryształu i innych podobnych produkcji (jakieś sugestie? może o czymś nie pamiętam lub czegoś nie widziałam?) docenią kryształka.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

21 thoughts on “Dark Crystal”

  1. mnie tam się kryształy i filmy kojarzą z „Tajemnicą Sagali”, ale to chyba lata 90-te i Polska na dodatek. przynajmniej częściowo, bo AFAIR była to jakaś kooperacja. dzieciństwo. a szare bluzy są fajne!

    1. Szalona kobieto, a może jakaś stylizacja inspirowana Niekończącą się opowieścią? Po Tobie spodziewam się nawet tego latającego psa/smoka. Byłoby ciekawie:-)

  2. Kryształek cudo. Nie rozumiem jednak fochów na bluzę. Fajna jest. Nie znają się fochacze.Chodź w bluzie, bo świetnie w niej wyglądasz, a do kiecki to w ogóle bajka!
    Do listy hitów dzieciństwa dodam jeszcze klasykę rodzimego fantasy-baśni, czyli Pierścień i Różę (Kasia Figura biegnie i faluje jej biust i jest Gburia Furia, czy jakoś tak) oraz coś zza południowej granicy, czyli czeską pohadkę, Arebelę – też z istotną rolę pstenu, Gdybym jeszcze do tego zestawu Władcę Pierścieni w dzieciństwie przeczytała, to może bym przebolała, że mnie pierścionki uczulają i nosiła. A tak zdecydowanie popieram noszenie wisiorów, marzy mi się Auryn i wiedźmiński medalion, a obrączkę, co już postanowione, będę nosić na łańcuchu jak Frodo.:)

  3. ja tam jestem fanką twej szarej bluzy, szare bluzy są fajowe. w szarych bluzach człowiek czuje się wyśmienicie i pasują praktycznie do wszystkiego. tyle w kontrowersyjnym temacie, a teraz będę chwaliła urodę kryształu: przepiękny.

  4. dzieki dzieki dzięki!!! od wielu lat zastanawiałam się, jak nazywał się film, który widziałam jako dziecko, a występowały w nim 2 podobne do elfów stworki jeden miał ciemne włosy (chłopiec) a dziewczynka jasne – no i bingo – był to „Ciemny Kryształ” – nareszcie to wiem! :))))

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top