Topshop necklace

Photo by me

Obawiam się, że moja szara bluza poczuła się dotknięta krytyką, ma focha i nie będzie się pokazywać. Także dzisiaj jedynie mignięcie, w połączeniu z moją najukochańszą sukienką i umiłowaną kamizelką. Głównym bohaterem jest kryształek, który przypomina mi klimatem filmy fantasy z lat osiemdziesiątych. W porównaniu z dzisiejszymi filmami efekty były marne, ale te fabuły, te dramaty, te wspomnienia! Myślę, że wielbiciele Willowa, Niekończącej się Opowieści, Labiryntu, Legendy, Ciemnego Kryształu i innych podobnych produkcji (jakieś sugestie? może o czymś nie pamiętam lub czegoś nie widziałam?) docenią kryształka.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top