CHCĘ BYĆ ZNOWU JAK NA ZDJĘCIU!
Cały czas tylko zimno i pada i zimno i pada. Marzy mi się plażowanie i spiekanie mojej niezbyt skorej do opalania skóry i podsmażanie nadprogramowego tłuszczyku na udach i w innych okolicach. Oczywiście planowane wakacje na jachcie nie wypaliły. A ja już wybierałam kostium , okulary i klapeczki i w ogóle cieszyłam się, jak to będę cykać sobie focie z rozwianym włosem. W zamian za to będę jednak cykać słitfocie gdzie indziej. Ci, którzy nie wiedzą jeszcze z fejsika, sami zobaczą za miesiąc 🙂
Post w ramach pokonywania własnych lęków, czyli dzielę się fotką dobrze wypasionej foki.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top