New Look biker jacket and skirt, Primark shoes and shirt

Photos by Dagmarre and me

Jest jak jest, mam nieco zły humor, zrobiłam dzisiaj ze złości małą dziurę w ścianie rzucając w nią grzebieniem ( sferycznym, a więc masywnym, w potyczce grzebień stracił ząb, a ściana zyskała dziurę), więc może pohamuję dzisiaj swoją twórczość literacką. Myślę, że wyjdzie to nam wszystkim na dobre.
A zdjęcia takie, no bo wiadomo, bitches love bikes, no nie? ( Z dedykacją dla Panny Lemoniady)

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top