fes1
Picture of Riennahera

Riennahera

British summer – moda festiwalowa

festival fashion
festival fashion
festival fashion
festival fashion
festival fashion
festival fashion
festival fashion
festival fashion
parka – genuine German Army jacket, Primark skirt and flower crown, Deni top, Topshop bag, River Island boots

photos by Ell and me

W lecie Wielka Brytania cała jest jednym wielkim deszczowym i błotnistym festiwalem. Moje pięknie wyprostowane włosy zrobiły się kręcone po mniej niż pięciu minutach i znowu wyglądałam jak jakaś Merida Waleczna (swoją drogą brawa dla osoby, która wpadła na ten tytuł, przejdzie do klasyki pasztetu niczym 'Wirujący Seks’).

Od pięciu lat zawsze latem znajduję jakiś powód, żeby nie jechać na festiwal. Chyba za młodu swoje wysiedziałam w krzakach i nad kanałami sącząc różne piwa i komandosy, bo teraz wolę sączyć na paryskim bruku. No, ale w tym roku nie było Glasto. Zobaczymy jak będę śpiewać za rok.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top