mazak1
Picture of Riennahera

Riennahera

Flamaster w Wielkim Mieście // Highlighter and the City


Topshop dress and bag, Primark flats

Photos by Lindsay and me

Dzisiejszy zestaw na żywca ściągnięty ze style.com (tak, ja też żałuję, że nie jestem zwiewną nimfą jak modelka, a pogańską boginką płodności). Jeśli miałabym odpowiedzieć na pytanie jaką postacią jestem kiedy zakładam powyższą sukienkę, to oczywiście byłby to dzielny niebieski flamaster.
Toteż życzę miłego wieczoru i wracam do piórnika.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top