Photos by Ell and me

Jabba the Hutt to bardzo niedoceniona postać. Kryminalny geniusz na czele swojego przestępczego imperium, niczym z 'The Sopranos’, a jakoś nikt nie kibicuje mu, kiedy próbuje odzyskać od Hana Solo swoje uczciwie zrabowane pieniądze. Założę się, że jest dla Ciebie tylko wielką ropuchą ubitą przez sexy królewnę. I pewnie nie wiesz nawet, że miał swoje nazwisko (nie, Hutt to nie jest nazwisko), że miał dziecko, miał nawet ojca, wujka i kuzynów, interesował się wyścigami i zrobił sobie tatuaż.
Na powyższych zdjęciach wyglądam i czuję się jak Jabba i jestem z tego dumna.

PS Można żyć bez znajomości 'Gwiezdnych Wojen’, ale po co.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top