H&M dress, River Island shoes

Photos by Ell and me

Nie wiem czy macie takie dni, w które wszelkie trendy są Wam obojętne, ale ja mam, na przykład dzisiaj. Po wczorajszym dniu, który z powodzeniem można nazwać drugim najgorszym w roku, po prostu mi się nie chce. Pisałam, że ubieram się zgodnie z tym, kim czuję się danego dnia, ale czasem nie wyjdzie. Dzisiaj czuję się jak totalne dno, zero, nikt, ewentualnie rozlazła meduza. Czyli klimaty Kapitana Nemo i 'Dwudziestu Tysięcy Mil Podmorskiej Żeglugi’. A wyszły 'Dzieci z Bullerbyn’.
Sukienka była na blogu przynajmniej dwa razy i jest absolutnie i totalnie niemodna, lecz i o to nie dbam i jeśli komuś się nie podoba, to:
a. zazdrości
b. ma problem.

Życzę Wam i sobie, żeby przyszły tydzień był miły, słodki i puchaty z dzwoneczkami.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top