New Look skirt and wedges, Topshop necklace, Primark top

Photos by Ell and me

Najnowszym musthavem na sezon jesienno zimowy jest ceglana ściana. Prawdziwy ze mnie hipster, bo zdjęcia pod ścianą strzelam sobie od zeszłej jesieni. Ale wiadomo, że jak coś pojawia się w sieciówkach, to już dawno nie jest na topie, więc przerzucę się na goły beton.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

17 thoughts on “another brick in the wall”

  1. Piękna, ales mega foteczki zrobiła:D pierwsze miodzio:D Oraz, po prostu od razu wyłazi od kogo topshopek zwala. Myśle, że powinnaś ich o to zaskarżyć:D a nuż wpadnie jakaś dożywotnia 70% zniżka:P

    1. Na mojej prawej, ta srebrna celtycka, to prezent z mojej osiemnastki. Wiem, że były w małym sklepie z biżuterią na przeciwko Kościoła Mariackiego w Gdańsku, ale to 7 lat temu.

  2. Cudowna biżuteria! Zwłaszcza ta metalowa bransoleta (albo srebrna 🙂 )
    A ściany bym nie zmieniała- bo co masz się przejmować jakimiś tam hipsterami ^^

  3. Oj tam czy ściana czy beton, nieważne , byle outfit był fajny. Podoba mi się:)
    Dodam jeszcze też ,że nominowałam Ciebie i Twojego bloga do nagrody Versatile Blogger Award;-) Wszelkie informacje, znajdziesz na moim blogu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top