wtf1a
Picture of Riennahera

Riennahera

men seldom make passes at girls who wear glasses


Topshop heels and dress, Eliwer headband

Photos by Ell and me

Dzisiejsze zdjęcia były eksperymentem, pomyślałam sobie, że jak założę okulary to będę kól. Wynik eksperymentu jest taki, że nie będę się już więcej publicznie w nich pokazywać. Głupi eksperyment. Ponieważ moja twarz nie nadaje się do prezentacji, polecam inne kawałki mego ciała w sukience koloru soczystego steka.

PS Blog przechodzi powolne zmiany, powolne ponieważ ze mnie tłuk. Ale kiedyś będzie ładny. Jeśli ktoś zechce mi udzielić Porady, jak pewne rzeczy zrobić, to będę o nim/niej ciepło myśleć przez przynajmniej tydzień (albo i dwa!).
PPS W tym poście nie zapomnę dodać, że mam twittera, gdyby ktoś chciał wiedzieć. Czasem coś piszę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top