wtf1a
Riennahera

Riennahera

men seldom make passes at girls who wear glasses


Topshop heels and dress, Eliwer headband

Photos by Ell and me

Dzisiejsze zdjęcia były eksperymentem, pomyślałam sobie, że jak założę okulary to będę kól. Wynik eksperymentu jest taki, że nie będę się już więcej publicznie w nich pokazywać. Głupi eksperyment. Ponieważ moja twarz nie nadaje się do prezentacji, polecam inne kawałki mego ciała w sukience koloru soczystego steka.

PS Blog przechodzi powolne zmiany, powolne ponieważ ze mnie tłuk. Ale kiedyś będzie ładny. Jeśli ktoś zechce mi udzielić Porady, jak pewne rzeczy zrobić, to będę o nim/niej ciepło myśleć przez przynajmniej tydzień (albo i dwa!).
PPS W tym poście nie zapomnę dodać, że mam twittera, gdyby ktoś chciał wiedzieć. Czasem coś piszę.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

19 thoughts on “men seldom make passes at girls who wear glasses”

  1. Mam taki sam efekt z okularami, obawiam się, że to kwestia kształtu nosa…
    Tak czy siak – kiecka bombowa, przepiękny dekolt na plecach. Przygarnłęłabym taką, gdyby była z 10cm dłuższa. Czemuż, ach czemuż rynek odzieżowy zmusza mnie do eksponowania ud? (Poważnie, przegrzebałam dzisiaj wieszaki w poszukiwaniu kiecki i wszystkie są krótkie jak od młodszej siostry. Jak się schylam, widać mi gacie, w tym się nie da egzystować normalnie).

  2. Piękna sukienka, opaska, buty i ich właścicielka. 😉 Połączenie tych elementów dało efekt bardzo kobiecy i romantyczny. Szkoda, że na większości zdjęć masz „obciętą” głowę. ;p

  3. cudna prosta sukienka, i ten kolor wina, fryzurę też masz cudną, zresztą zawsze zaglądam tutaj właśnie dlatego, że można sobie popodziwiać coś pięknego:)

  4. to jest podobna sukienka jak ta niebieska, nasza wspolna, co nie? masz idelna figure do takich sukienek; po tym jak zobaczylam Cie w niebieskiej, moja schowalam gleboko do szafy :p

  5. Według mnie w tych okularach wyglądasz bardzo dobrze, nie rozumiem dlaczego już nigdy więcej ich nie założysz 🙂 A jeśli chodzi o całą stylizację to sukienka ładnie podkreśla Twoje atuty, ale mnie się chyba najbardziej podoba upięcie włosów 🙂 Pozdrawiam serdecznie:)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top