Primark dress and necklace, ASOS shoes, thrifted clutch

Photos by Ell and me

Rok temu tak strasznie cieszyłam się, że wkrótce będę mieszkać dwadzieścia minut od Londynu. DWADZIEŚCIA! Przecież to rakieta, szał, kosmos, będę tam ciągle. Teraz na myśl o pojechaniu tam od razu jestem zmęczona, chce mi się spać i w ogóle po co, bez sensu. Lepiej połazić przy ścianie. Na myśl o wyprawie do zimnej, deszczowej i nudnej Szkocji aż mnie telepie z ekscytacji.

Nie wiem nawet czy mi sę w Londynie podoba, wiem na pewno, że dwadzieścia minut od Londynu to lata świetlne, czarna dziura i jak powiedział Luke Skywalker o Tatooine 'if there’s a bright center to the universe, you’re on the planet that it’s farthest from’.

Ja nie marudzę, ja tylko dzielę się przemyśleniami. Poza tym mam Plan. Równie złożony, co plan Luke’a i Obi Wana, wbijemy się na Gwiazdę Śmierci i jakoś to będzie, ale mam.

Gdybym pod groźbą śmierci miała wybrać jeden jedyny film, który oddaje całą prawdę o świecie, a przynajmniej moim świecie, a przynajmniej w tej chwili i przez ostatni rok, to byłby to 'The Graduate’. A Wasz?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top