Primark dress and necklace, ASOS shoes, thrifted clutch

Photos by Ell and me

Rok temu tak strasznie cieszyłam się, że wkrótce będę mieszkać dwadzieścia minut od Londynu. DWADZIEŚCIA! Przecież to rakieta, szał, kosmos, będę tam ciągle. Teraz na myśl o pojechaniu tam od razu jestem zmęczona, chce mi się spać i w ogóle po co, bez sensu. Lepiej połazić przy ścianie. Na myśl o wyprawie do zimnej, deszczowej i nudnej Szkocji aż mnie telepie z ekscytacji.

Nie wiem nawet czy mi sę w Londynie podoba, wiem na pewno, że dwadzieścia minut od Londynu to lata świetlne, czarna dziura i jak powiedział Luke Skywalker o Tatooine 'if there’s a bright center to the universe, you’re on the planet that it’s farthest from’.

Ja nie marudzę, ja tylko dzielę się przemyśleniami. Poza tym mam Plan. Równie złożony, co plan Luke’a i Obi Wana, wbijemy się na Gwiazdę Śmierci i jakoś to będzie, ale mam.

Gdybym pod groźbą śmierci miała wybrać jeden jedyny film, który oddaje całą prawdę o świecie, a przynajmniej moim świecie, a przynajmniej w tej chwili i przez ostatni rok, to byłby to 'The Graduate’. A Wasz?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

14 thoughts on “sad eyed lady of the lowlands”

 1. No nie wiem,ja mieszkam poza 6 strefa o zgrozo i 15 minut pociagiem na liverpool street to cenowy kosmos…A moj film…mlodociany Dustin rox,ale jednak chyba Virgin Suicides 😉 w sensie takim,ze wszystko mi sie rozmywa a Air tak jakby gralo mi w glowie non stop o.O bo suysajdu ne planuje,nie jest zle.
  Podwazasz moja raczej malo pochlebna ostatnimi czasy opinie nt Primarka – ta kiecucha jest urocza!

 2. Te zdjęcia są cudowne. Pełne uroku. ; )
  I zestaw przepiękny i buty ciekawe. Ogólnie jestem pod wielkim wrażeniem.

  Zainteresowało mnie to pytanie o film.
  Ja wybrałabym chyba 'My, dzieci z dworca ZOO’. Wiem, że to trochę idiotyczne, bo mając 19 lat dawno powinnam porzucić historie o narkotykowych dzieciach. Jednak wciąż mam sentyment do tej książki jak i filmu. Poza tym film jest bardzo hmm.. 'zamulony’. Jest syf, problemy z pieniędzmi.. A w moimi życiu dużo tego syfu.

 3. may be of the fact that one scars area of of 'health’ in your lifetime. aid should really be given to the tire (wellness). It is probably darned and as well air is put back into it simply uses be along, until an individual has a spare at the back of your shoe, talk about their experience repair the problem shortly by just switching this particular (web browser.

 4. at this point, I only desire to greeting everybody around the are a blast Tenn First Quarter fiscal 2014 proceeds conference call. ( suggestions) once again, Slides are usually now being presented at this moment as part of the business call. as well as gents, this type of call us is being recorded in these days economy is shown 29, 2014.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top