Photos by Paweł Kolankowski & Panna Lemoniada

Kolejny post bliźniaczy. Nowa siostra na starej ulubionej łące.
Sukienka po jakiejś cioci albo znaleziona w taniej odzieży ( przy takiej ilości ubrań czasem ciężko się połapać 😉 i przerobiona przez mamę. A torebka wygrzebana przez niezawodną babcię.

Gdzieś ostatnio widziałam obrazek z zawodzeniem, że życie jest strasznie ciężkie i po 25 roku życia nie można już spotkać nikogo nowego (skąd/co to to był za obrazek, może ktoś kojarzy?). Ja tam po 25 roku życia znalazłam zaginione rude rodzeństwo. Wystarczy podłączyć internet i wio 🙂

Lemonek napisał więcej i ładniej. W moim świecie jest środa, więc leżę na kanapie i już nawet nie majtam odnóżami.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top