genuine army uniform, Primark dress, River Island shoes

Photos by Mum and me


Jakkolwiek świetnie bawię się w moim rodzinnym mieście, nie sposób nie zauważyć, że nie jest ono stolicą mody. Dzisiaj w autobusie pan stwierdził, że taką kurtkę nosiło ZOMO. Oczywiście kiedy pan wróci do domu i poczyta Vogue czy poogląda zdjęcia z pokazów, mina mu zrzednie. I kto wtedy zatriumfuje?
Idę wcinać malinki i ćwiczyć swój złowieszczy śmiech.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

20 thoughts on “oni stoją tam, gdzie stało ZOMO”

  1. właśnie przed chwilą wyrysowałam sobie prawie takie buty jako moje wymarzone, patrze skąd są i oczywiste że z żadnego miejsca oferującego but rozmiaru 35!

    nie poznałam gdańska ukrytego za f1,8, co za faux pas! a dzisiaj będą tu spadać gwiazdy, więc jest powód inny niż lato, którego nie ma, by wybrać się na plaże ;D

  2. Kurtka wygląda jak w kamuflażu „deszczyk”, którego używały niegdyś polskie służby mundurowe, więc pan ma dobrą pamięć najwidoczniej. Nie zmienia to faktu, że jest ekstraśna (też taką chcę i oscypka też bym chciała)

  3. Na początku myślałam, że jest to dżinsowa koszula, dopiero po chwili dostrzegłam że to militarna odzież:) Ciekawe połączenie,Twoja delikatna sukienka jakby „zmiękcza” wyraźny wojskowy charakter tej kurtki. Pozdrawiam 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top