Photos by me (apart from the last one)


Moja garść londyńskich inspiracji. Niestety nie będzie zdjęcia z budką telefoniczną.
Anglia zdecydowanie nie jest moim miejscem na ziemi. Ale są w niej kawałki, które przypominają to miejsce, gdziekolwiek by nie było. Tak, będą tam cycate sfinksy opijające się piwem razem z gołębiami, a naćpane jarzębiną wiewiórki będą się plumkać w stawach.
Niektórzy marzą, żeby w ich domu było jak u Tiffany’ego, ja zadowolę się domkiem Paszczaka.

A co będzie w Waszych miejscach na Ziemi?

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top