Mam tendencję do małych obsesji. W zeszłym roku o tej porze nie znosiłam oliwek, po czym w okolicach Nowego Roku pochłaniałam je już nawet nie garściami, ale słoikami. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem nie znałam smaku pistacji, od tego czasu zjadłam kilogramy i trzęsę się z pożądania na ich widok.
Jeśli już coś polubię, to eksploatuję to do znudzenia. A mój jesienno-zimowy styl lubię bardzo. Czapka, Kiziak, trochę wełenki i jestem gotowa.
Także niestety, tej jesieni (i zimy) chcę wyglądać tak samo jak poprzedniej.

Zdjęcia można potraktować jako przypomnienie zeszłego sezonu i zapowiedź następnego 🙂

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top