Dahlia UK skirt, New Look jumper, Office Shoes, thrifted bag

Photos by Ell

Na powitanie jesieni zdjęcia sprzed tygodnia, kiedy to jesień wychylała się już zza rogu. Dzisiejsza pogoda jest jesienna w złym tego słowa znaczeniu, czyli od rana pada. Nie ma, że boli, zdjęcia są, ale dzisiaj udawajmy, że jest ładnie.

Wczoraj było bardzo ładnie, wręcz przepięknie, nawet dorobiłam się czerwonego noska od słońca. Był to jednak Dzień Indiany Jonesa, który spędziłam na wykopaliskach archeologicznych w pałacyku Tudorów. Udało mi się wykopać sporo kafelków, kilka sporych krowich kości i nieco skorupek ostryg zjedzony około roku 1600. Oczywiście dzisiaj nie wiem co robić dalej ze swoim życiem, bo kopanie ostryg i inne historyczne sprawy sprawiają mi większą przyjemność niż dziesięć tysięcy innych rzeczy, które robię lub zamierzałam robić. Moralnie wspiera mnie Baz Luhrman i jego 'the most interesting people I know didn’t know at 22 what they wanted to do with their lives Some of the most interesting 40-year-olds I know still don’t’. No.

Trochę jesiennej melancholii na początek jesieni 🙂

PS Za spódnicę dziękuję Dahlia UK

English: The first day of autumn is of course very rainy so to celebrate the new season today I have last week photos. We can just pretend they are from today so that everyone is happy, ok? 🙂

Yesterday was an absolutely ideal autumn day yet I was too busy playing Indiana Jones during the archaeology project at the Woking Palace. I managed to dig out a vast amount of Tudor tiles as well as some cow bones and oyster shells. Not a Lost Ark or a Crystal Skull but still very exciting, you know. So today I am contemplating my future and how to achieve a career in a history related field. Because these days a relevant Masters degree is not enough.

That was just a bit of seasonal melancholy, I really look forward to the fun autumn times to come.

PS My skirt was a gift from Dahlia UK

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top