Czy Skarsgård podoba mi się, bo wygląda jak Ell, czy też Ell podoba mi się, bo wygląda jak Skarsgård? Zdjęcie zrobiłam podczas przechadzki nad kanałem 1 września, po czym dwa dni później zobaczyłam w internecie nową okładkę GQ. Oplułam się soczkiem.

Teraz mam focha i zazdroszczę, bo też chcę mieć holiłódzkiego zgapiacza.

English: I am not sure if I like Skarsgård because he looks like my man or do I like my man because he looks like Skarsgård. I took the above picture on September 1 and two days later I have seen the new GQ cover. I choked on my juice.

Now I am jealous, I want to have a Hollywood copycat as well.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top