I am wearing a Topshop dress and shoes, genuine Polish army jacket, H&M faux-fur collar

Photos by Miss Playground and me

Drodzy Czytelnicy! Sezon na Kiziaka uważam za oficjalnie rozpoczęty. Przygoda, ekscytacja, wiwatujące tłumy, mdlejące kobiety.

Jeśli chodzi o spotkanie z Miss Playground, to muszę przyznać, że nie lubię spotykać się z osobami ładniejszymi ode mnie. Nie żebym uważała się za jakiś cud bijący innych na głowę i codziennie widzę mnóstwo osób, które uważam za ładniejsze ode mnie. Ale zwykle są tak dwa, może trzy razy ładniejsze. Twarz Ani to jest jednak przesada, sami musicie przyznać. Do tego jest tak miła i urocza jak ładna.

Mam chyba wyjątkowe szczęście do spotkań blogerskich, bo zawsze było mi miło i każdą ze spotkanych osób darzę dużą sympatią. Wiem, że w nie każdy ma podobne spostrzeżenia, ale żyję w moim własnym świecie, w którym blogerki to na żywo same fajne osoby.

Londyn podoba mi się coraz bardziej. Wciąż nie tak jak Paryż, ale szyldy z dinozaurami i fragmenty książek na bramach (tutaj 'Doktor Jekyll i pan Hyde’) to jednak fajne sprawy.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top