H&M trousers, Primark cardigan, shoes and T-shirt


Photos by Ell and me


Jak wiele innych osób prześladuje mnie ten post u Pani Mruk, który jest zdecydowanie jednym z najlepszych postów, jakie widziałam. Przynajmniej ostatnio. Natychmiast musiałam mieć te spodnie i kiedy zobaczyłam je w moim lokalnym H&Mie radość nie znała granic i to wszystko za £12,99! Oczywiście wiem, że nie jestem taka ładna i taka super jak Pani Mruk, ale przynajmniej wzoruję się na najlepszych.

Przy okazji możecie się przekonać, że w Woking jest nie tylko kanał i pub, ale także centrum handlowe. No i to by było na tyle, bo poza tym już naprawdę niczego nie ma.

Na koniec chciałam jeszcze wyznać, że jestem wielbicielką obuwia z Topshopu i Primarka. Skórzane botki z Topshopu są najwygodniejsze na świecie i pomimo wysokiego obcasa mogłabym je nosić codziennie. Primark natomiast, wśród morza tandetnych lakierków i innych baletek z frędzelkami, posiada niezłą ofertę butów na jeden sezon. Są przyzwoicie wygodne, tanie jak barszcz (trzy nowe pary na raz nie uderzają po kieszeni), potrafią wyglądać naprawdę super i wytrzymują dokładnie do momentu, w którym przestają mi się podobać. A jeśli nie przestają, to zwykle wciąż są dostępne.

Tym optymistycznym akcentem żegnam się z Państwem, a witam z weekendem, świętując pizzą, colą i 'Big Bang Theory’.

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top