Photos by Ell and me

Z okazji 600 postów mam Wam, Kochani Czytelnicy, do powiedzenia to samo co z okazji 500 postów, tylko bardziej. Zastanawiam się czy to fajnie, że od maja naprodukowałam 100 postów czy raczej słabo. Jeśli macie swoje uwagi na ten temat (lub na jakikolwiek inny, np. jeśli macie coś ciekawego do powiedzenia na temat strzyżenia owiec) zapraszam do ich wygłaszania w komentarzach, mailach, na fejsiku albo w anonimowych pogróżkach przesłanych pocztą lub smsem.

Chociaż na zdjęciach słońce świeci przepiękne, sama czuję się pogrążona w listopadowym marazmie. Żadnej nowej pracy na horyzoncie nie widać, wciąż nie mieszkam w Londynie. Z moich noworocznych postanowień póki co udało mi się zapisać na siłownię (nie mylić z chodzeniem) i pojechać do Paryża. Na Islandię już w tym roku nie zdążę, książki też nie zaczęłam pisać, o pracy już wspominałam. Na dodatek każde kolejne zdjęcia blogowe zamiast poprawiać mi humor wychodzą źle.

Mam nadzieję, że końcówka roku jest dla Was lepsza.

//sukienka H&M, buty Zara, płaszcz i torebka z second handu, czapka zrobiona przez Mamę//

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top