Photos by Ell and me


Nie wiem, kiedy Wam minęła mania na 'chcę być już dorosła’ i 'na ile lat wyglądam, mam nadzieję, że na więcej’. Coś mi się kojarzy, że mnie w wieku około siedemnastu lat, kiedy zdałam sobie sprawę, że jestem już za stara na disneyowską księżniczkę, ale jeszcze pojawiała się od czasu do czasu, najczęściej w okolicach sklepu z alkoholem.

Ten tydzień przeraża mnie tak bardzo, że mam ochotę być znowu przedszkolakiem, leżakować w środku dnia, chodzić parami do lasu i rzucać się szyszkami. Dookoła mnie zwolnienia, areszty, choroby, a jest dopiero wtorek. Sądzę, że do końca tygodnia może jeszcze nastąpić apokalipsa.

PS Zmieniam powoli swoje myślenie na temat ubrań i wmawiam sobie, że potrzebuję ich jak najmniej i że generalnie posiadanie ich nie uczyni mnie szczęśliwszą. Nie potrafię sobie jednak wytłumaczyć, że idealny kapelusz nie zmieniłby mojego życia. Np. taki jak ma Venila albo taki za tysiaka. Jak na złość nie mam zbędnego tysiaka ani tańszej opcji. Ech.

// sweter Primark, kiziak i tunika H&M, buty Topshop, naszyjnik Urban Outfitters//

Podoba Ci się? Podaj dalej »

Newsletter

Subskrybuj Elfią Korespondencję

Czymże jest newsletter? Może być różnymi rzeczami. Może być sposobem na zawalenie skrzynki i wciskaniem swojego produktu przy każdej możliwej okazji. Może być wspaniałym narzędziem do budowania bliskiej relacji ze społecznością. Albo czymś pomiędzy. Czasem nawet czymś fajnym. I o to będę walczyć.

Zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter Elfia Korespondencja. Wchodzisz w to?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Marta Dziok-Kaczyńska, Ellarion Cybernetics Ltd., Paul Street 86-90, London, United Kingdom. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie polityka prywatności oraz regulamin serwisu Google.
61923936_301827807423707_1414915001336679940_n copy

Autorka

Marta Dziok-Kaczyńska
Riennahera​

Nie chcę sprzedać Ci wizji perfekcyjnego życia jak ze strony w kolorowym czasopiśmie. Chcę być dobrą sobą i porządną osobą. Może Ty też?

Scroll to Top